We will be closed December 12th - 31st. Please place all refill + holiday orders before the 12th. xoxo, Kendall

Current Refill Offerings

During your refill, we will bring these products for you to choose from.

Clean

  • Regular price
    $0.20 /oz.
    Sale price
    $0.20
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $0.40 /oz.
    Sale price
    $0.40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $0.45 /oz.
    Sale price
    $0.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $0.15 /oz.
    Sale price
    $0.15
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $0.35 /oz.
    Sale price
    $0.35
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $1.00 /ea
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Pantry

  • Regular price
    $0.35 /oz.
    Sale price
    $0.35
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $0.25 /oz.
    Sale price
    $0.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $0.25 /oz.
    Sale price
    $0.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $0.20 /oz.
    Sale price
    $0.20
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Personal

  • Regular price
    $1.20 /oz.
    Sale price
    $1.20
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $1.20 /oz.
    Sale price
    $1.20
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $7.00 /oz.
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $7.00 /oz.
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $0.60 /oz.
    Sale price
    $0.60
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $0.60 /oz.
    Sale price
    $0.60
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $1.20 /oz.
    Sale price
    $1.20
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $2.00 /oz.
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $1.50 /oz.
    Sale price
    $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

READY TO REFILL?

If you would like to fill your own containers, click the "ADD REFILL TO BASKET" button below and schedule your refill at checkout. Visit the "how it works" page for more information.